Ostatnie wiadomości

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4
1
Ogólnie / qmatic
« Ostatnia wiadomość wysłana przez zigrin dnia Kwiecień 01, 2018, 03:15:20 pm »
Technologia system kolejkowych qmatic usprawni obsługę klientów sprawi, że będzie ona szybsza i bardziej efektywna. WIęcej dowiecie się klikająć w podśwetlony link i sprawdzicie sami czy będzie miał taki system zastosowanie u Was w odziałach czy placówkach.
2
Ogólnie / Lepszy dom budowany od podstaw czy z drugiej ręki?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bonira dnia Marzec 05, 2018, 12:33:01 pm »
Słuchajcie, mam z żoną dosyć poważny dylemat, jeśli chodzi o budowę domu i przyznam się szczerze, że liczę na Waszą pomoc. Mianowicie sytuacja wygląda w ten sposób, że ostatnie kilka lat spędziliśmy za granicą i nawet udało nam się odłożyć dosyć poważną sumkę pieniędzy. Teraz przyszedł czas na jej wydanie ,czyli budowę domu.  No i tu pojawia się zagwozdka, czy lepiej postawić na dom budowany od podstaw, czy może od razu zdecydować się na kupno domu z drugiej ręki. W każdym razie jestem optymistą mimo wszystko i liczę na to, że pomożecie mi rozwiązać mój dylemat. Z jednej strony własny dom na własnej posesji to jest bardzo kusząca wizja. Wiążę się jednak ze sporymi kosztami, ale przekonuje mnie do niej mój brat. Mianowicie twierdzi, że wystarczy oszczędzić na niektórych materiałach, chociażby kominie- http://www.systemykominowe.pl/systemy-kominowe/komin-gaz-turbo.html i w  ten sposób obniżmy koszty w znaczący sposób. Z drugiej jednak strony dom kupowany od właściciela ma tę przewagę, że zawsze będzie tańszy. A ponadto można liczyć na remont w ciągu kilku lat. Co sądzicie na ten temat?
3
Ogólnie / Pytanie o dom
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bonira dnia Marzec 05, 2018, 12:22:34 pm »
Słuchajcie, moi drodzy mam do Was pytanie tyczące się budowy domu. Ściślej rzecz ujmując, rozchodzi się o to, czy warto postawić na komin murowany czy lepiej jednak taki systemowy jak ten - http://www.systemykominowe.pl/. Pytanie wbrew pozorom dosyć istotne, ponieważ staram się szukać oszczędności na materiałach budowlanych, ale nie kosztem ich jakości. Wkrótce ruszamy z budową, bo już zakupiliśmy działkę i czas po prostu nagli. W każdym razie muszę się Wam przyznać, że decyzja o podjęciu budowy nie była prosta. Od  momentu naszego ślubu marzyliśmy o tym, aby zamieszkać poza miastem, najlepiej na własnej posesji. Oczywiście, nie jest to takie proste, jakby mogło się wydawać, więc musiałem na trzy lata blisko wyemigorać do Wielkiej Brytanii. Nie była to dla nas komfortowa sytuacja, ale w Polsce nawet pracując przez kilkanaście lat, nie zarobilibyśmy takich pieniędzy, jak za granicą. Zajmowałem się głównie pracą na magazynie, jazdą na wózku widłowym, przekładaniem towarów itd. itd. Było warto, bo zarobiłem naprawdę ładną sumkę i teraz ruszamy. No to jak, towarzysze forumowicze ,pomożecie :)?
4
Ogólnie / Odp: Czy warto inwestować?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bonira dnia Luty 27, 2018, 11:41:07 am »
Cóż, bez wątpienia warto inwestować, lecz należy to robić z umiarem i rozsądnie. Ja nigdy do decyzji inwestycyjnych nie podchodzę emocjonalnie, bo emocje to zły doradca w kwestiach biznesowych. Na przykład ostatnio musiałem podjąć decyzję o zmianie magazynu i dzięki rozwadze i skorzystaniu z wyszukiwarek internetowych https://www.warehouses.pl/pl/magazyny/do-wynajecia/wojewodztwo/lubelskie udało się pozyskać bardzo dobrze zlokalizowany lokal w atrakcyjnej dzielnicy Lublina. W końcu klienci moi będą mieli dobry dojazd...
5
Wasza realizacja, projekty, zdjęcia, filmy / Odp: Projekt Agawa zdjęcia filmy, realizacje
« Ostatnia wiadomość wysłana przez xemi dnia Listopad 28, 2017, 09:02:59 pm »
Nie wiem co to za projekt ale może ten Cię zaciekawi mieszkania sprzedaż lublin ciekawa okolica, piękne widoki, świeże powietrze

6
Ogólnie / Odp: Czy warto inwestować?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez AdrianW dnia Październik 12, 2017, 08:58:22 am »
Warto !! Przecież tu chodzi o życie Twoje i Twojej rodziny, na tym nie warto oszczędzać :-)
7
Ogólnie / Odp: Oświetlenie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez procredito dnia Maj 16, 2017, 11:20:37 am »
Ja ogromną wagę przykładam do oświetlenia. Wszystko musi być starannie dopasowane.
8
Ogólnie / Odp: Oświetlenie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bonira dnia Marzec 17, 2017, 10:58:25 am »
Oświetlenie to ważna rzecz, bo może wprowadzić fajny nastrój we wnętrzu.
9
Ogólnie / Odp: Ekogroszek czy pellet?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bonira dnia Marzec 17, 2017, 10:57:48 am »
Ekogroszek jest zdecydowanie lepszy :)
10
Ogólnie / Odp: Oświetlenie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bumr dnia Styczeń 17, 2017, 10:56:06 am »
A ja właśnie przykładam ogromną wagę do oświetlenia.
Strony: [1] 2 3 4